Plan Zagospodarowania

facebook

Plan Zagospodarowania

plan zagospodarowania

Kliknij aby powiększyć

Aby przeczytać o szczegółach Miejscowego Planu Zagospodarowania kliknij tu


Teren miasteczka o powierzchni 120 ha przewiduje przeznaczenie 63 % powierzchni na budynki mieszkalne, 18 % na centra biurowe, 10 % na działalność handlową, a pozostałe 9 % na cele obywatelskie i kulturowe. Docelowo Miasteczko Ursus ma zamieszkiwać około 30 tysięcy mieszkańców oraz oferować około 200 000 m² powierzchni usługowo-biurowej.

Intencją architektów jest zaprojektowanie nowoczesnego, ale również funkcjonalnego, tętniącego życiem miasta, które będzie uwzględniało potrzeby mieszkańców. Ze względu na to, że miasto będzie budowane od podstaw Smart City znajdą się w nim budynki mieszkalne, szkoły, sklepy, biura, centra medyczne, a także obiekty rekreacyjne. Jest to również duża zaleta terenu inwestycyjnego, która pozwala architektom na zaplanowanie wszystkich funkcji miejskich w możliwie najkorzystniejszych dla mieszkańców wariantach.

Teren wewnętrzny wokół budynków będzie przeznaczony na potrzeby rekreacyjne mieszkańców osiedla i będzie wyposażony w różnorodne elementy małej oraz zielonej architektury, sprzyjające spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu. Wzdłuż ciągów pieszych w parterach budynków zostaną umieszczone powierzchnie handlowo-usługowe, zapewniające mieszkańcom bezpośredni dostęp mieszkańców do zróżnicowanych usług handlowych, pocztowych, medycznych, bankowych jak również innych drobnych usług.


 

Informacje o CPD S.A.

CPD S.A.

Aby uzyskać więcej informacji o firmie
CPD S.A. wybierz poniższy link

więcej…

Kontakt

  • adres:CPD S.A.,
    ul. Cybernetyki 7b,
                  02-677 Warszawa

  • telefon: +48 22 321 05 00

  • e-mail: info@celtic.pl

© Copyright 2014 by Lupus Creative. All Rights Reserved.